ماموریت
و
چشم انداز ما

بهینه سازان سبز گیل

شرکت بهینه سازان سبز گیل، یک شرکت ساختمانی معتبر و متخصص در توسعه زیرساخت ها، با تمرکز قوی بر سیستم های ساخت و ساز وراه و ترابری میباشد. تیم ما متشکل از مهندسان، تکنسین ها و مدیران پروژه بسیار ماهر که در 1390 تأسیس شد، تجربه ترکیبی قابل توجهی را برای هر پروژه ای که انجام می دهیم به ارمغان می آورد. ما متعهد به ارائه خدمات پیمانکاری استثنایی برای طیف گسترده ای از مشتریان، از جمله سازمان های دولتی، سازمان های خصوصی، و مشارکت های دولتی و خصوصی هستیم.

در این راستا در ادامه به ذکر ماموریت و چشم انداز شرکت بهینه سازان سبز گیل میپردازیم:

ماموریت

ماموریت ما ارائه خدمات پیمانکاری بی نظیر برای ساخت ساختمان ها و سازه ها شامل مصالح چوبی، آجری، سنگی، بتونی و فلزی است. ما متعهد به ارائه راه حل های با کیفیت بالا، پایدار و مقرون به صرفه هستیم که نیازهای منحصر به فرد مشتریان خود را برآورده می کند. با پرورش فرهنگ تعالی، یکپارچگی، نوآوری و همکاری، ما در تلاش برای کمک به بهبود جوامع، تضمین موفقیت بلندمدت برای مشتریان، کارمندان و شرکای خود هستیم.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که به عنوان یک پیمانکار مرجع در صنعت ساخت و ساز شناخته شویم که به دلیل تعهد به تعالی، نوآوری و رضایت مشتری مشهور است. هدف ما کمک مثبت به توسعه محیط پیرامونی، شکل دادن به آینده ای پاک تر و لذت بخش برای همه است.

جهت ارتباط با ما و استعلام هزینه لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

ارتباط با ما و استعلام قیمت