خدمات ما

بهینه سازان سبز گیل

شرکت بهینه سازان سبز گیل، یک شرکت ساختمانی معتبر و متخصص در توسعه زیرساخت ها، با تمرکز قوی بر سیستم های ساخت و ساز وراه و ترابری میباشد. تیم ما متشکل از مهندسان، تکنسین ها و مدیران پروژه بسیار ماهر که در 1390 تأسیس شد، تجربه ترکیبی قابل توجهی را برای هر پروژه ای که انجام می دهیم به ارمغان می آورد. ما متعهد به ارائه خدمات پیمانکاری استثنایی برای طیف گسترده ای از مشتریان، از جمله سازمان های دولتی، سازمان های خصوصی، و مشارکت های دولتی و خصوصی هستیم.

ساخت و ساز ساختمان یک اصطلاح کلی به معنای هنر و علم برای تشکیل اشیاء، سیستمها یا سازمانها است. امروزه  ساخت و ساز ساختمان یکی از مهم ترین خدمات عمرانی محسوب می شود. که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. خدمات ساخت و ساز ساختمان از این جهت مورد اهمیت است که بسیار از افراد قصد دارند خانه خود را بازسازی کنند و یا به دلیل قدیمی شدن آن، به ساخت مجدد ساختمان بپردازند.

در شرکت بهینه سازان سبز گیل، ما معتقدیم که سیستم های ساخت و ساز پیشرفته در کنار سیستم های راه و ترابری کارآمد ستون فقرات رشد اقتصادی و توسعه اجتماعی هستند. طیف گسترده خدمات ما برای پاسخگویی به جنبه های مختلف زیرساخت های حمل و نقل، تضمین یکپارچگی یکپارچه و پایداری طولانی مدت طراحی شده است.

برای اجرای خدمات عمرانی این کار قطعا باید یک فرد و یا شرکت پیمانکاری مورد اعتماد را پیدا کنند، تا با خیال راحت کار را به آن ها بسپارند. علاوه این، ممکن است دامنه این خدمات ساخت و ساز کمی گسترده تر شود، برای مثال شرکتی با توافق با یک شرکت عمرانی ، قرارداد پیمانکاری ساخت یک پروژه بسیار بزرگ ( برج های مسکونی)  را امضا می کنند. لازم بذکر است که بیشترین زمینه های مورد استفاده ، ساخت و ساز فرایندهای مربوط به تحویل ساختمانها، زیرساختها و تاسیسات صنعتی و فعالیتهای مرتبط آن را  تا پایان عمر پوشش می دهد.

شرکت بهینه سازان سبز گیل خدمات متفاوتی را مطابق اساسنامه ثبتی خود ارائیه میدهد. این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص خود توانسته در این عناوین خدمات قابل توجهی را با کیفیت مطلوب ارائه دهد.

شرکت بهینه سازان سبز گیل، با برخورداری از تجربه بیشتر از 10 سال در زمینه ساخت و ساز ساختمان و محوطه سازی ساختمان، امروزه آماده همکاری با شما عزیزان می‌باشد. معمولاً کار ما با برنامه ریزی ، تامین مالی و طراحی شروع می شود. ساخت و ساز همچنین شامل کار تعمیرات و نگهداری، هر گونه کار برای گسترش و بهبود دارایی  و در نهایت تخریب، برچیدن یا از رده خارج شدن آن است. و تا زمانی که  ساخته و آماده استفاده شود ادامه می یابد. در ایجاد طراحی سازه ساختمان کیفیت اولین و مهمترین اصل بهینه سازان سبز گیل است. در کنار همین موضوع بهترین و مناسب‌ترین قیمت هم نکته مهم و حائز اهمیتی است که مهندسان و مشاوران ما از آن غافل نخواهند شد وهمچنین استفاده از تجهیزات و مصالح ساختمان درجه یک.

به طور کلی، سه بخش در پروژه های ساختمانی وجود دارد:

ساختمانی، زیرساخت و صنعتی

پروژه های ساختمان معمولاً به دو قسمت مسکونی و غیر مسکونی تقسیم میشوند.  پروژه های زیرساختی، شامل پروژه های عمومی بزرگ، مانند سدها، پل ها، بزرگراه ها، راه آهن، و ترسیم نقشه های سازه است.

عناوین رشته های پیمانکاری در شرکت بهینه سازان سبز گیل:

 

الف – رشته ساختمان و ابنیه :

انجام طراحی ، محاسبه نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی مربوط به ابنیه عمومی و ساخت ساختمانها که شامل ابنیه سنگین   بتنی ، ابنیه سنگین فلزی، ساختمان و ابنیه که شامل چوبی، آجری، سنگی است و همچنین سازه های ساختمانی محوطه های کوچک (محوطه هایی که کمتر از 5000 متر مربع مساحت دارند مانند محوطه های بیمارستان و مدارس که در این حیطه قرار دارند)

اجرای پیاده روها، جدول گذاری،دیوارکشی ، احداث کانیوو و نظایر آن.

 
 

ب- رشته راه و ترابری :

در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به چهار دسته اصلی زیر ساختهای حمل ونقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی، اعم از  جاده و خیابان و ابنیه فنی، خطوط ریلی، هوایی و زمینی، باند فرودگاه، اسکله سازی و بندرسازی، محوطه های بزرگ (محوطه هایی که بیشتر از 5000 متر مربع مساحت دارند)، سیستم های منوریل، عملیات ایمن سازی حمل ونقل و نظایر آن.

  • ساخت راه و باند، تاسیسات مربوطه به ساخت راه آهن، مترو، باند فرودگاه، برج مراقبت
  • احداث کانال، احداث تونل، نقشه برداری و تسطیح اراضی گود برداری تزریق سیمان و شمع کوبی و شمع ریزی

رشته ساختمان و ابنیه

 

انجام طراحی ، محاسبه نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی مربوط به ابنیه عمومی و ساخت ساختمانها که شامل ابنیه سنگین بتنی ، ابنیه سنگین فلزی، ساختمان و ابنیه که شامل چوبی، آجری، سنگی است و همچنین سازه های ساختمانی محوطه های کوچک (محوطه هایی که کمتر از 5000 متر مربع مساحت دارند مانند محوطه های بیمارستان و مدارس که در این حیطه قرار دارند)

اجرای پیاده روها، جدول گذاری،دیوارکشی ، احداث کانیوو و نظایر آن.

سازه های آجری

ما در روش های سنتی و مدرن ساخت آجری برتر هستیم و جذابیت کلاسیک آجر را با مزایای بهره وری انرژی و نگهداری کم ترکیب می کنیم.

سازه‌های بتنی

از ساختمان‌های بتنی آرمه گرفته تا پرداخت‌های بتنی معماری، ما سازه‌های بتنی قوی و جذاب را ارائه می‌کنیم که برای مقاومت در برابر زمان طراحی شده‌اند.

سازه های اسکلت فلزی

ما راه حل های نوآورانه ساخت و ساز فلزی، از جمله سازه های فولادی و سیستم های قاب فلزی سبک وزن را برای ایجاد ساختمان های همه کاره و مقرون به صرفه ارائه می دهیم.

رشته راه و ترابری

در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به چهار دسته اصلی زیر ساختهای حمل ونقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی، اعم از  جاده و خیابان و ابنیه فنی، خطوط ریلی، هوایی و زمینی، باند فرودگاه، اسکله سازی و بندرسازی، محوطه های بزرگ (محوطه هایی که بیشتر از 5000 متر مربع مساحت دارند)، سیستم های منوریل، عملیات ایمن سازی حمل ونقل و نظایر آن.

  • ساخت راه و باند، تاسیسات مربوطه به ساخت راه آهن، مترو، باند فرودگاه، برج مراقبت
  • احداث کانال، احداث تونل، نقشه برداری و تسطیح اراضی گود برداری تزریق سیمان و شمع کوبی و شمع ریزی

ساخت راه های اصلی و فرعی

ما راه حل های سرتاسری برای ساخت جاده های اصلی و فرعی ارائه می دهیم که کیفیت برتر و رعایت استانداردهای ایمنی را تضمین می کند.

ساخت بزرگراه ها

تخصص ما در ساخت بزرگراه همه چیز از برنامه ریزی و طراحی مسیر گرفته تا اجرا و نگهداری را در بر می گیرد.

ساخت خطوط ریلی و راه‌آهن

ما راه‌حل‌های جامع زیرساخت‌های راه‌آهن، از جمله خط‌گذاری، سیستم‌های حمل و نقل ریلی را ارائه می‌کنیم.

باند فرودگاه و سیستم های انتقال هوایی پایه دار

تیم ما در طراحی و ساخت باند فرودگاه و زیرساخت های مرتبط برای پشتیبانی از حمل و نقل هوایی کارآمد تخصص دارد.

ساخت تونل‌ها و پل‌ها

ما در ساخت تونل‌ها و پل‌ها سرآمد هستیم و پیوندهای حیاتی برای شبکه‌های حمل‌ونقل در مناطق مختلف ایجاد می‌کنیم.

راه های زیرزمینی و سیستم های حمل و نقل

تجربه ما در توسعه راه های زیرزمینی و سیستم های حمل و نقل، ادغام یکپارچه با زیرساخت های موجود را تضمین می کند.

تجهیزات مدیریت راه

ما خدمات تهیه، نصب، نگهداری و تعمیر تجهیزات مدیریت راه را ارائه می دهیم که عملکرد و ایمنی مطلوب را تضمین می کند.

عملیات آسفالت

تخصص ما در عملیات آسفالت، از جمله روسازی و نگهداری، به دوام و طول عمر زیرساخت های حمل و نقل کمک می کند.

جهت ارتباط با ما و استعلام هزینه لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

ارتباط با ما و استعلام قیمت